Opinie pacjentów

Polecam. Pani Agnieszka jest bardzo kompetentna i profesjonalna. Dieta dobrze zbilansowana i działa. W moim przypadku nastąpiła poprawa samopoczucia i spadek wagi zgodnie z założeniami.

Wojtek

Poznaj inną historię

Nikola od zawsze miała problem z wagą.

Zwracano mi uwagę,  że jest trochę okraglejsza niż jej rówieśnicy aż w końcu jako matka podjęłam decyzje, że muszę pomóc swojemu dziecku.

czytaj więcej

Moja historia z Dobrym Dietetykiem zaczęła się w lipcu 2013r.

  • Kobieta
  • 15 września, 2014

Moja historia z Dobrym Dietetykiem zaczęła się w lipcu 2013r. Tuż przed egzaminem magisterskim – zestresowana, załamana, znerwicowana – przyszłam do Pani Agnieszka Sośnickiej z prośbą o pomoc w określeniu właściwej diety. 

Tydzień później otrzymałam przepisy i wskazówki od Pani Agnieszki. Byłam troszkę przerażona jak zobaczyłam, że do zrzucenia mam tak wiele i że tak dużo posiłków muszę przygotowywać i jeść. Mimo to czułam się zmotywowana i gotowa do zmiany własnego stylu żywienia, a co za tym idzie – stylu życia. 

Po tygodniu stosowania diety, wynik ważenia był dla mnie tak satysfakcjonujący, że miałam ogromną motywacją, by dalej działać. Jedzenie okazało się bardzo smaczne – takie jakie właśnie lubię. Przyrządzanie posiłków wymagało ode mnie poświęcenia dodatkowego czasu, ale bardzo szybko uznałam, że WARTO!!! Uwierzyłam w siebie i w to, że mogę zmienić swoje życie. Z tygodnia na tydzień, dzięki wizytom u Pani Agnieszki rósł we mnie entuzjazm i przybywało mi energii do walki z nadwagą. Czułam się lżejsza, piękniejsza, a przede wszystkim silniejsza, bo uwierzyłam w siebie. 

Dziś wiem jakie błędy żywieniowe były przyczyną mojej nadwagi – było ich bardzo dużo!!! Zdarza mi się jeszcze czasem ulec pokusie, ale najważniejsze jest to, że wiem, że mogą to być jedynie jednorazowe wybryki i szybko wracam do właściwej diety, bo wiem, że jest to mój przepis na zdrowe i szczęśliwe życie.

Moim założeniem przed rozpoczęciem współpracy z Dobrym Dietetykiem było znaleźć sposób do zdrowy tryb życia – nie jedynie schudnąć. Najbardziej zależało mi na zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Nadwaga wyniszczała mnie fizycznie i psychicznie. Pani Agnieszka pomogła mi odmienić moje życie za co dozgonnie będę jej wdzięczna. Teraz czuję się wspaniale – cel osiągnięty!!! Mam więcej energii, siły i przede wszystkim wiary w siebie. A jedzenie sprawia mi przyjemność  

Wypowiedź dietetyka

Pani Asia jest dla mnie przykładem pacjentki, które mimo wielu przeciwności zebrał się w garść i straciła 16 kg.Ubytek tak dużej ilosci kilogramów sprawił ,że Pani Joanna stała się zupełenie inna osobą pełna energii i chęcia do pokonywania dalszych problemów.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe