Opinie pacjentów

Jestem zadowolona z diety i przebiegu spotkań,jedyne do czego mogę się przyczepić to długi czas oczekiwania na pierwszą wizytę.Polecam.

Elwira

Poznaj inną historię

Moja historia z Dobrym Dietetykiem zaczęła się w lipcu 2013r.

Moja historia z Dobrym Dietetykiem zaczęła się w lipcu 2013r. Tuż przed egzaminem magisterskim – zestresowana, załamana, znerwicowana – przyszłam do Pani Agnieszka Sośnickiej z prośbą o pomoc w określeniu właściwej diety. 

czytaj więcej

Nikola od zawsze miała problem z wagą.

  • Kobieta
  • 15 września, 2014

Zwracano mi uwagę,  że jest trochę okraglejsza niż jej rówieśnicy aż w końcu jako matka podjęłam decyzje, że muszę pomóc swojemu dziecku.

Wypowiedź mamy

Trafiłam do Pani Agnieszki z polecenia pediatry i była to najlepsza decyzja jaką podjęłam. Pierwsze nasze spotkanie wywarło na mojej córce ogromne wrażenie. Te regularne spotkania, pyszne przepisy a przede wszystim indywidualnie dobrane menu, głównie pod kątem mojego niejadka warzyw spowadowały, że udało nam się tyle osiągnać.

Nikola przede wszystkim nauczyła się zwracać uwagę na to co je. Napoje gazowane i słodkie przekąski w swoim koszyku zastapiła owocami, jogurtami i wodą. Jestem dumna ze swojej córki.

Wypowiedź dietetyka

Brak ruchu i słodkie przekąski to główny problem, który musiałam wyeliminować z menu Nikoli. Zmiana tych nawyków spowodowała, że dziewczynka schudła aż 10 kg i zmieniła się nie do poznania. Nie ma już dla niej problemu, gdy idzie na tańce z siostrą. Może w końcu wybrać ubrania jakie jej się podbają, a nie te które na nią pasują. Nikola udowodniła, że nawet w wieku 6 lat można osiągnąć tak wielki cel.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe